Ta strona korzysta z ciasteczek

Wykorzystanie ciasteczek ma na celu zapewnienie sprawniejszego działania strony oraz dostarczenia jak najlepszych wrażeń w trakcie interakcji z nią. Klikając "Zaakceptuj wszystko" wyrażasz zgodę na wszystkie ciasteczka zamieszczone na stronie. Możesz także wyrazić kontrolowaną zgodę, poprzez przejście do ustawień.

Pliki niezbędne do prawidłowego działania podstawowych funkcji witryny, których nie da się przełączyć

Pliki pomagające zrozumieć ruch na stronie oraz jej efektywność w interakcji z użytkownikiem

Aby usunąć lub zmienić zatwierdzone ciasteczka, należy postępować według instrukcji wskazanej przez dostawcę Twojej przeglądarki.

Ustawienia ciasteczek

Montaż więźby dachowej w segmentach B1-B2

Data wpisu 20 czerwca 2023
Dotyczy segmentów Segmenty bliźniacze
Numery segmentów B1, B2
Etap budowy Etap I
Opis

W budynkach bliźniaczych B1 i B2 przeprowadziliśmy montaż więźby dachowej, co stanowi kluczowy etap w konstrukcji dachów. Dzięki zainstalowanej więźbie dachowej, oba segmenty budynku teraz są gotowe do kolejnych prac związanych z pokryciem dachów, co wprowadza nas na kolejny etap budowy.

Zobacz dostępne segmenty

Zobacz mapę

Lokalizacja

Sprawdź lokalizację inwestycji na mapach Google i przekonaj się sam o komforcie lokalizacji i bliskości inwestycji do centrum Białegostoku!

Zobacz na Google Maps

Masz pytania?

Kontakt

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji. Chętnie odpowiemy i doradzimy w zakresie naszej oferty!

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego: