Ta strona korzysta z ciasteczek

Wykorzystanie ciasteczek ma na celu zapewnienie sprawniejszego działania strony oraz dostarczenia jak najlepszych wrażeń w trakcie interakcji z nią. Klikając "Zaakceptuj wszystko" wyrażasz zgodę na wszystkie ciasteczka zamieszczone na stronie. Możesz także wyrazić kontrolowaną zgodę, poprzez przejście do ustawień.

Pliki niezbędne do prawidłowego działania podstawowych funkcji witryny, których nie da się przełączyć

Pliki pomagające zrozumieć ruch na stronie oraz jej efektywność w interakcji z użytkownikiem

Aby usunąć lub zmienić zatwierdzone ciasteczka, należy postępować według instrukcji wskazanej przez dostawcę Twojej przeglądarki.

Ustawienia ciasteczek

Pokrycie dachu dachówką w segmentach S1-S3

Data wpisu 04 kwietnia 2023
Dotyczy segmentów Segmenty szeregowe
Numery segmentów S1, S2, S3
Etap budowy Etap I
Opis

Dziś na placu budowy kontynuowaliśmy prace związane z dachem. Pokrycie dachu dachówką brass to kluczowy krok, który zapewnia nie tylko estetykę, ale również trwałość konstrukcji. Dodatkowo, zakończyliśmy obróbki blacharskie, co przyczyniło się do uszczelnienia dachu, oraz zamontowaliśmy rynny dachowe i rury spustowe, co pozwoli na skuteczne odprowadzanie wód deszczowych, dbając o długotrwałą ochronę budynku.

Zobacz dostępne segmenty

Zobacz mapę

Lokalizacja

Sprawdź lokalizację inwestycji na mapach Google i przekonaj się sam o komforcie lokalizacji i bliskości inwestycji do centrum Białegostoku!

Zobacz na Google Maps

Masz pytania?

Kontakt

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji. Chętnie odpowiemy i doradzimy w zakresie naszej oferty!

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego: