Ta strona korzysta z ciasteczek

Wykorzystanie ciasteczek ma na celu zapewnienie sprawniejszego działania strony oraz dostarczenia jak najlepszych wrażeń w trakcie interakcji z nią. Klikając "Zaakceptuj wszystko" wyrażasz zgodę na wszystkie ciasteczka zamieszczone na stronie. Możesz także wyrazić kontrolowaną zgodę, poprzez przejście do ustawień.

Pliki niezbędne do prawidłowego działania podstawowych funkcji witryny, których nie da się przełączyć

Pliki pomagające zrozumieć ruch na stronie oraz jej efektywność w interakcji z użytkownikiem

Aby usunąć lub zmienić zatwierdzone ciasteczka, należy postępować według instrukcji wskazanej przez dostawcę Twojej przeglądarki.

Ustawienia ciasteczek

Prace przygotowawcze do pokrycia dachówką

Data wpisu 29 października 2022
Dotyczy segmentów Segmenty szeregowe
Numery segmentów S1, S2, S3
Etap budowy Etap I
Opis

W segmentach S1-S3 położono membranę, co stanowi ważny etap w zapewnieniu szczelności dachu i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Następnie przystąpiliśmy do przygotowania dachu do pokrycia dachówką, co obejmowało niezbędne prace przygotowawcze i układanie podkładów, przybliżając nas tym samym do finalizacji prac nad konstrukcją dachu.

Zobacz dostępne segmenty

Zobacz mapę

Lokalizacja

Sprawdź lokalizację inwestycji na mapach Google i przekonaj się sam o komforcie lokalizacji i bliskości inwestycji do centrum Białegostoku!

Zobacz na Google Maps

Masz pytania?

Kontakt

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji. Chętnie odpowiemy i doradzimy w zakresie naszej oferty!

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego: